Spolupráce
pro firmy

Získávejte více s námi

Akceptační místo

Staňte se obchodníkem, který akceptuje naše platební karty OneMoney. Vybavíme vás platebním terminálem a vše nastavíme tak, aby držitelé našich karet mohli u vás těmito kartami platit.

Potřebujete více informací? Kontaktuje nás. Domluvíme si s vámi schůzku a poskytneme vám potřebné informace o možnostech a výhodách spolupráce.

Poskytování výhod

Pro motivaci k nákupu u vás můžete poskytovat výhody, např. formou cashbacku. Výhody mohou mít odlišnou hodnotu v závislosti na akci, termínu, provozovně atd.

Potřebujete více informací? Kontaktuje nás. Domluvíme si s vámi schůzku a poskytneme vám potřebné informace o možnostech a výhodách spolupráce.

Vlastní věrnostní program

Nemáte vlastní zákaznický program nebo karty? S námi získáte kvalitní program, jednoduchý na obsluhu, karty ve vašem grafickém provedení a mnoho dalších výhod. Díky našim technologiím vám ušetříme čas a náklady na implementaci a provoz. 

Potřebujete více informací? Kontaktuje nás. Domluvíme si s vámi schůzku a poskytneme vám potřebné informace o možnostech a výhodách spolupráce.

Reklama na kartách

Máte zájem propagovat vaši značku na kartách OneMoney? Staňte se partnerem programu a vaše logo bude umístěno na kartách OneMoney.

Potřebujete více informací? Kontaktuje nás.  Domluvíme si s vámi schůzku a poskytneme vám potřebné informace o možnostech a výhodách spolupráce.